Poděkování

Děkujeme všem, kteří přispěli sponzorským darem na naše Martinské posvícení dne 15. 11. 2014. Jsou to následující firmy a podnikatelé: Hotel Zlatá loď, Kadeřnictví p. Peterková, Kadeřnictví p. Fulmeková, Realitní kancelář p. Příhoda, Vakkos, Lékárna na náměstí, Hračky p.Trnková, Haló-Textil, Textil p. Jasanská, Zooveta p. Calta, Železářství p. Bromová, Elektro p. Šafář, Květinka p. Růžičková, Auto-moto Beránek, Papírnictví p. Slepička, Železářství p. Pučeglová, Sport-Víkend p. Macháček, Barvy-Laky p. Ďuriačová, Zámecká restaurace p. Bezpalec, Květiny p. Radeková, Zahradnictví p. Bártová, Rozmarínka Horní Brašov, Drogerie p. Chlumecká, Taxi služba p. Novák, Divadelní společnost Vltavan, Spolek rybářů, Rumpold, Textil p. Klíma, Elektro Peterka, Extrudo Bečice, Kojenecké potřeby p. Dvořáková, Profimex p. Hrdlička, Benzina Shell p. Šonková, Potraviny p. Jitka Bočková, slečna Janálová, Podskalačka a tetičky a sousedé naší baráčnické obce.

PŘEDVÁNOČNÍ VÝSTAVU PODPOŘILI ČI SE JÍ AKTIVNĚ SVÝMI UKÁZKAMI

ZÚČASTNILI NAŠI NÁSLEDUJÍCÍ PŘÍZNIVCI:

Mateřská školka Temelín, Mateřská školka U Lípy Malá Strana Týn n. Vltavou, Firma MERINO, Domov svaté Anežky Čihovice, manželé Limovi ze Smilovic, SOU a SOŠ Hněvkovice, Bc David Blažek, paní Strubinská, paní Janečková, paní Planetová, p. Baštýřová, p. Bendlová, p. Nováková, p. Kamenická, p. Novotná, p. Sýkorová a pan František Kobera.

Na dárkové balíčky pro děti a na občerstvení přispěli následující sponzoři: Velkoobchodní sklad Jednoty, p Jitka Bočková, p. Josef Šafránek a Potraviny Billa. Dárci byli i naše tetičky a sousedé. Všem jmenovaným velice děkujeme za přízeň, kterou nám projevují a velice si takovéto pomoci vážíme.

V závěru roku děkujeme JETE ze skupiny ČEZ za finanční příspěvek, který jsme dostali v rámci Vltavotýnského oranžového roku 2014 prostřednictvím Města Týn nad Vltavou. Díky této finanční podpoře jsme mohli v roce 2014 uskutečnit kromě jiných akcí jarní a předvánoční výstavy na rychtě, dále výstavu krojů a fotografií na Infocentru JETE na Vysokém Hrádku a také jsme mohli reprezentovat spolu s vltavotýnským Infocentrem naše město na Jihočeském veletrhu cestovního ruchu /nazvaném Jihočeský kompas/ v dubnu letošního roku v Českých Budějovicích.

Jaroslava Svobodová, syndička

 

DĚKUJEME ZA CELOROČNÍ SPOLUPRÁCI TISKÁRNĚ VLTAVÍN A PŘEJEME VEDENÍ TISKÁRNY A VŠEM ZAMĚSTNANCŮM KRÁSNÉ VÁNOCE A HODNĚ OSOBNÍCH I PRACOVNÍCH ÚSPĚCHU V ROCE 2015!

 

Obec baráčníků Týn nad Vltavou